32 444-63-00

Małgorzata ŁukaszewskaPielęgnacja twarzy, manicure, pedicure

1T2C6696-Edit

 

Założycielka i właścicielka Sensual Skin Instytut Piękna.

Poza tym kosmetyczka z ponad 20 letnim doświadczeniem. Swoją drogę zawodową rozpoczęła w 1992 roku od Studium Kosmetycznego w Warszawie. Co prawda miała pomysły, aby obrać inną ścieżkę kariery, stąd tytuł magistra Public Relations, ale ostatecznie pasja, zamiłowanie i energia, jaką daje jej praca kosmetyczki wzięły górę. I tak od 2015 roku, najpierw jako Bażantowo Beauty & Spa, a od końca 2016 roku jako Sensual Skin Instytut Piękna tworzy profesjonalne miejsce pielęgnacji twarzy i ciała w Bażantowo Sport.

Aby poszerzać swoje zawodowe umiejętności uczestniczy w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach. W listopadzie 2016 ukończyła z wyróżnieniem prestiżowe Studium Kształcenia Kosmetologów i Kosmetyczek Collegium Cosmeticum w Toruniu.

Prywatnie mama i żona. Uwielbia podróże, czasem ciszę z dobrą książką i niezmiennie kuchnię męża.

Ponieważ w pracy realizuje swoją pasję uważa się za osobę szczęśliwą. Dzięki temu tworzy miejsce z pozytywną energią.

Daria JagodaPielęgnacja twarzy, manicure, pedicure, masaż

1T2C6614-Edit

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, policealnej szkoły kosmetycznej oraz licznych kursów z zakresu odnowy biologicznej, w tym kursów masażu.

W zawodzie kosmetyczki realizuje się od ponad 4 lat, ale przygodę z kosmetyką rozpoczęła wiele lat temu, gdy jako mała dziewczynka podbierając mamie kosmetyki, lakiery do paznokci i produkty do makijażu upiększała swoje lalki i pluszowe misie.

Z pasją i zaangażowaniem podchodzi do swojej pracy, ciągle się kształcąc i uzupełniając wiedzę licznymi szkoleniami. Jej motto w pracy to: „Traktuj innych ludzi tak, jak sam chciałbyś zostać potraktowany”. Jest perfekcjonistką, która dąży do wyznaczonego celu, dlatego podczas pracy z klientem daje z siebie 100%.

Prywatnie nie wyobraża sobie życia bez rodziny, przyjaciół i aktywności fizycznej. Zakochana w nurkowaniu i jeździe na nartach. Jest uśmiechniętą, empatyczną optymistką, dlatego zabiegi u niej to nie tylko kosmetyka, ale również czas spędzony w miłej i przyjaznej atmosferze.

Viktoriia ParuboczaStylizacja paznokci, manicure, pedicure

Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Pedagogicznym w Kamieńcu Podolskim.

Jednak jej pasją i pomysłem na życie jest stylizacja paznokci, dlatego jeszcze na Ukrainie ukończyła liczne kursy z tej dziedziny i stale dokonali swoje umiejętności.

Z każdą osobą pracuje indywidualnie, zależy jej, aby wykonany manicure był niepowtarzalny, a panie cieszyły oczy niebanalnymi zdobieniami.

Zawsze podąża za modnymi trendami i nowościami w strefie stylizacji paznokci.

Prywatnie żona i mama dwóch synków. Uwielbia spędzać czas w rodzinnym gronie, aktywny wypoczynek i spotkania z przyjaciółmi.

Ewelina PiskorzFizjoterapia, masaż, pielęgnacja ciała

1T2C6828-Edit

 

Ukończyła studia magisterskie na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach, kierunek fizjoterapia. Uczestniczy w licznych kursach i szkoleniach z zakresu fizjoterapii i masażu. Wiedzę w nich zdobytą wykorzystuje w codziennej pracy.

W kontakcie z klientem profesjonalna, zawsze służy pomocną dłonią.

Entuzjastka swojego zawodu. Praca nigdy jej nie nudzi, bo robi to, co lubi.

Na co dzień wesoła i pogodna dusza towarzystwa. Czas wolny zapełnia spotkaniami z przyjaciółmi i dobrą książką.